Menu


2019-08-13


Koniec wakacji i początek roku szkolnego 19/20!

Na horyzoncie koniec wakacji i nowy rok szkolny!
Czeka nas wszystkich gorący czas...
Pragniemy przekazać Wam garść informacji organizacyjnych dotyczących szkolenia tenisowego naszej sekcji oraz nowości na naszych kortach.

1. Treningi grupowe sekcji wznawiamy w poniedziałek 2.09.2019 r. Grafik zajęć opublikujemy na naszej stronie najpóźniej w niedzielę 1.09. Uwzględniamy w nim wszystkie zawodniczki i zawodników, którzy uczastniczyli w treningach do czerwca 2019 r oraz nie zalegają z płatnościami. Tych, którzy zakończyli treningi wcześniej prosimy o ponowne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

2. Nabór dla nowych dzieci i młodzieży odbywa się aktualnie. Wystarczy wypełnić krótkiformularz zgłoszeniowy na naszej stronie nabloniach.com. My zajmiemy się resztą.... Najmłodsze dzieci z grup Czerwonych (U8) trenują w komfortowej hali Cracovii przy al. Focha.

3. W sierpniu zapraszamy jeszcze na dwa obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży: półkolonia 19-23.08 oraz Żywiec 24-30.08.2019 r. Są jeszcze wolne miejsca!

4. Na kortach na Dąbiu wymieniamy nawierzchnię na nową! Nowa, włoska sztuczna trawa! Liczymy, że będziemy mogli Was tam zaprosić około 10 września. 


« wróć