Menu


2019-11-25


Grudzień, Święta, Nowy Rok i ferie zimowe 2020 w naszym klubie!

Zima za pasem, okres świąteczno-noworoczny oraz ferie zimowe przed nami więc jak co roku chcemy przekazać Wam garść informacji organizacyjnych dotyczących funkcjonowania klubu i sekcji tenisowej w tym okresie.

1. Przerwa w grupowych treningach sekcji dzieci i młodzieży trwa od 24.12.2019 do 1.01.2020 r. włącznie. Wszyscy opłacający składkę za grudzień otrzymają voucher kwotowy rekompensujący przerwę grudniową. Zapraszamy po nie do recepcji klubu. Środa 1.01.2020 odrabiana będzie w niedzielę 12.01.2020 według grafiku, który opublikujemy na stronie klubowej z odpowiednim wyprzedzeniem.

2. Korty na Błoniach oraz na Dąbiu będą nieczynne w dniach  25, 26 i 1.01.2020 r. W Wigilię oraz Sylwestra gramy do godz. 12.00.

3. Zachęcamy wszystkich grających w tenisa do wykupienia licencji Polskiego Związku Tenisowego na rok 2020 jako reprezentant/ka Klubu Tenisowego Błonia Kraków. Procedura jest prosta. Należy skorzystać z witryny portal.pzt.pl. i podążać za wskazówkami. Wszyscy licencjonowani reprezentanci naszego klubu grają na naszych otwartych kortach w okresie wakacji bezpłatnie! Otrzymują duże zniżki na zakup strojów klubowych. Mają też możliwość rywalizacji we wszystkich turniejach organizowanych przez PZT w całym kraju. Są brani przez naszych trenerów pod uwagę podczas organizacji drużyn do Drużynowych Mistrzostw Polski w kat. młodzieżowych oraz Talentiady Tenis10. Licencje dla dzieci do lat 10 (Tenis10) są bezpłatne! 

4. W drugim tygodniu małopolskich ferii zimowych tj. od 3-7.02.2020 r. zapraszamy dzieci i młodzież na półkolonię tenisową. W godzinach od 9.00-16.00 na kortach na Błoniach prowadzimy treningi tenisowe, ogólnorozwojowe oraz serwujemy drugie śniadanie. Na obiad przechodzimy do pobliskiej restauracji. Szczegóły i zgłoszenia tutaj.

5. Opłata za treningi grupowe sekcji w lutym wynosi 50% normalnej stawki miesięcznej.


« wróć