Menu

Chcesz dołączyć do nas? Największa sekcja tenisa dla dzieci i młodzieży w Krakowie czeka!

Aktualnie prowadzimy nabór na rok szkolny 2019/2020!

1. Wypełnij krótki Formularz. Jeśli masz specjalne uwagi/życzenia wpisz je w rubryce UWAGI. 

2. Otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia na maila i spokojnie czekaj na telefon z konkretnymi propozycjami godzin treningów. Osoba odpowiedzialna za rekrutację na nowy rok szkolny będzie kontaktować się telefonicznie ze wszystkimi zgłoszonymi.

Osoby odpowiedzialne za organizację grup sekcji to 

Matylda Gromnicka-Sadzik tel. 502106431, matylda@nabloniach.com 

Kamil Marczewski tel. 793633513, kamilmk0@gmail.com

............................................................................................................................................

Klub prowadzi regularne treningi grupowe dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w czasie roku szkolnego w dni powszednie po godzinie 15.00. Aktualnie w naszej sekcji trenuje 260 dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 20 lat. Treningi prowadzone są w grupach maksymalnie 6-cio osobowych przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów tenisa (patrz: kadra). 

Szkolenie prowadzimy według metodyki Międzynarodowej Federacji Tenisa - ITF Play and Stay a w przypadku dzieci do lat 10 dodatkowo stosujemy zalecenia programu Tenis 10.
Korzystamy z odpowiednich, miękkich piłek (Stage 3, 2 i 1), mini siatek i innych pomocy dydaktycznych, które pomagają zainteresować tenisem nawet najmłodszych 5-cio i 6-cio latków. Stale podnosimy swoje kwalifikacje korzystając z najnowszych, światowych trendów metodycznych.

Treningi odbywają się w godzinach popołudniowych w dni powszednie. Jednostka treningowa trwa jedną godzinę zegarową dla młodszych dzieci (poziom Czerwony i Pomarańczowy) oraz 1,5 godziny dla wszystkich starszych (poziom Zielony oraz Żółty).

Nasi wychowankowie zdobywają uprawnienia animatorów, instruktorów a nawet trenerów tenisa! Często podejmują pracę stałą lub dodatkową w naszym klubie oraz na wakacyjnych obozach tenisowych.

Klub jest zrzeszony w Polskim Związku Tenisowym a nasi podopieczni startują w turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich zdobywając punkty do oficjalnych rankingów PZT. Wystawiamy reprezentacje klubowe do Drużynowych Mistrzostw Polski.

Główny nabór dzieci i młodzieży przeprowadzamy każdego roku od połowy sierpnia do połowy września. Wiosenny nabór uzupełniający odbywa się od połowy marca do połowy kwietnia. 

Zapisz się do newslettera
Otrzymuj najświeższe informacje klubowe
Wyrażam zgodę