Menu

Proponujemy wszystkim zainteresowanym nauką tenisa oraz tym, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności kilka wariantów szkolenia:

1. Dołączenie do grup rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Opcja dla dzieci i młodzieży od lat 7 do 20. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz a my zrobimy resztę abyś dołączył/ła do nas!


2. Szkolenie indywidualne - wiąże się z koniecznością rezerwacji kortu tenisowego jednorazowo lub w abonamencie oraz zaangażowaniem trenera klubowego. Organizując treningi w ten sposób należy pamiętać, iż istnieje możliwość zorganizowania się w mini grupkę (max. 4 osoby). Cena usług nie zmienia się w takim przypadku. Opcja ta dostępna jest dla wszystkich niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Cennik usług dostępny w dziale Cenniki.

3. Udział w letnich i zimowych obozach tenisowych. Opcja dla dzieci i młodzieży szkolnej  dostępna niezależnie od poziomu zaawansowania. Zerknij do działu Obozy i zgłoś się wypelniając odpowiedni formularz.

4. Treningi wyczynowe. Trenerzy Błażej Tondel i Wojtek Kasperski w ścisłej współpracy z trenerem głównym Tomkiem Branieckim opiekują się naszymi wyczynowcami. Skontaktuj się z recepcją klubu, poproś o kontakt do Błażeja lub Wojtka a oni pomogą Ci dołączyć do nas.

 

Zapisz się do newslettera
Otrzymuj najświeższe informacje klubowe
Wyrażam zgodę